مبلغ پرداختی
قیمت لحظه ای تتر:
59,600 تومان
مبلغی که پرداخت می کنید (تومان):
تعداد تتری که دریافت می کنید:
نوع پرداخت
موجودی :
0 تومان
افزایش موجودی
نوع دریافت ارز
* ارز خریداری شده بلافاصله بعد از خرید، به کیف پول ارزی شما اضافه خواهد شد.
شبکه:
آدرس کیف پول:
کارمزد انتقال تتر در شبکه
کارمزد انتقال تتر مربوط به بلاکچین هر شبکه است و نوین تتر ذینفع نیست.
TRC20 ................ 1.5USDT
رسید پرداخت
اینجانب به شماره موبایل مایل هستم در ازای تبادل تومان به سایت تتر، تعداد تتر را دریافت کنم.

* توجه داشته باشید کارمزد شبکه از این مقدار کسر خواهد شد.

تعداد تتر
قیمت لحظه ای تتر:
58,900 تومان
تعداد تتر مورد نظر را وارد نمایید:
مبلغی که دریافت می کنید:
نوع واریز
* مبلغ فروش بعد از تایید، به حساب ریالی شما اضافه خواهد شد.
رسید واریز
اینجانب به شماره موبایل مایل هستم در ازای فروش تتر به سایت ، مبلغ تومان را دریافت کنم.
0.42%
خرید
0.42%
فروش

خرید و فروش تتر با بهترین قیمت

در خرید و فروش تتر (Tether) با پایین‌ترین قیمت، مهمترین عاملی که باید در نظر داشته باشید، انتخاب یک صرافی قابل اعتماد است. هنگام انتخاب صرافی، به جوانبی مانند اعتبار، امنیت، حجم معاملات و روش‌های پشتیبانی توجه کنید. صرافی‌هایی که دارای حجم بالای معاملات هستند معمولاً تعداد زیادی کاربر دارند و این می‌تواند به شما کمک کند تا با پایین‌ترین قیمت تتر خریداری کنید.

علاوه بر انتخاب صرافی مناسب، زمان خرید و فروش نیز می‌تواند تأثیر زیادی بر روند قیمت داشته باشد. برای بهره‌برداری از پایین‌ترین قیمت ممکن، ممکن است لازم باشد در زمانی که بازار تتر کمی ناپایدار است فعالیت کنید. یعنی به دنبال زمان‌هایی باشید که عرضه تتر بیشتر از تقاضا است و باعث کاهش قیمت آن می‌شود. همچنین، نظارت مداوم بر نرخ تتر در صرافی‌های مختلف می‌تواند به شما کمک کند تا در زمان مناسب خرید یا فروش کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که بازارهای رمزارز بسیار پویا هستند و قیمت‌ها می‌توانند به سرعت تغییر کنند. لذا، پیش از هرگونه عملیات خرید یا فروش، به تحلیل بازار و مشورت با کارشناسان مالی ماهر توجه کنید.

سوالات متداول

پس از ثبت نام، شما می توانید وارد حساب کاربری خود شوید، اما برای واریز ریال نیاز به احراز هویت کامل خواهید داشت. درصورتی که اطلاعات هویتی به درستی وارد شود، و عکس هویتی شما مطابق با تصویر و خوانا باشد ، سپس سریعا تایید هویت می شوید و می توانید اقدام به افزودن کارت بانکی به نام خود کنید؛ در صورتی که کارت بانکی به نام شما باشد و تایید گردد، امکان واریز ریال به وب سایت را دارا خواهید بود.

امکان خرید و فروش ، ثبت درخواست واریز و برداشت در تمامی ساعات شبانه روز میسر می باشد.

احرازهویت در نوین تتر، در صورت ورود اطلاعات پایه درست به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و در صورت بروز مشکل به کارشناس ارسال می گردد و در ساعات کاری بین ساعت 9 صبح الی 12 شب بررسی می گردد. به صورت کلی احراز هویت بیشتر از ۲۴ ساعت زمان نمی برد.

شما می‌توانید وارد بخش کیف پول شوید و از قسمت برداشت، اقدام به ارسال ارز خود به آدرس کیف پول خارجی کنید.

حداقل خرید از وب سایت با توجه به محدودیت های تراکنشی معادل 10 تتر به ریال است که در زمان خرید اگر کمتر از آن باشد به شما پیام اخطار نمایش داده می شود.

جهت خرید از نوین تتر، حساب کاربری شما باید تایید شده باشد. سپس می توانید از طریق منو خرید و فروش ، قسمت خرید و تعیین مقادیر مورد نظر خود مراحل را به آسانی پیش بروید و با کیف پول ریالی خود مبلغ تراکنش را پرداخت کرده و تتر خود را دریافت کنید ( قبل از خرید کیف پول ریالی خود را شارژ کنید)