سوالات متداول

ورود و ثبت نام

پس از ثبت نامشما می توانید وارد حساب کاربری خود شوید، اما برای واریز ریال نیاز به احراز هویت کامل خواهید داشت. درصورتی که اطلاعات هویتی به درستی وارد شود، و عکس هویتی شما مطابق با تصویر و خوانا باشد ، سپس سریعا تایید هویت می شوید و می توانید اقدام به افزودن کارت بانکی به نام خود کنید؛ در صورتی که کارت بانکی به نام شما باشد و تایید گردد، امکان واریز ریال به وب سایت را دارا خواهید بود .

برای ورود به وب سایت پس از ثبت نام شما باید وارد حساب کاربری خود شوید؛ درصورتی که اطلاعات را درست وارد کنید، وارد حساب کاربری خود خواهیدشد. اگر از شما درخواست کد دومرحله ای می شود، باید آن را در کادر مورد نظر وارد نمایید.

از بخش ورود می توانید روی گزینه فراموشی رمز کلیک کنید و یک ایمیل برای شما ارسال می گردد که حاوی کد چند رقمی خواهد بود،توجه داشته باشید در صورت تغییر رمز حساب، امکان برداشت تا ۲۴ ساعت برای حساب شما غیرفعال می باشد .

ورود دومرحله ای به شما این امکان را می دهد که در صورتی که رمز خود را از دست دهید، نگرانی ماهیت حساب خود را نداشته باشید؛ زیرا شخصی دیگر قادر به ورود به حساب کاربری شما نخواهد بود و حتما باید به گوشی شما و کد دو مرحله ای دسترسی داشته باشد.

شما پس از فعال سازی آن در هر بار ورود نیاز به استفاده از آن را خواهید داشت؛ همچنین به جهت امنیت برداشت، حتما باید آن را فعال نمایید و در هر بار درخواست برداشت، از آن استفاده نمایید.

شما می‌توانید از بخش امنیت اقدام به غیر فعال سازی ورود دومرحله ای خود نمایید؛ توجه داشته باشید در صورت غیرفعال سازی به مدت ۲۴ ساعت نمی توانید اقدام به فعالسازی مجدد نمایید. ضمنا بدون فعال سازی مجدد امکان برداشت میسر نیست!

شما در زمان فعال سازی، یک کد بکاپ دریافت می کنید که باید حتما آن را جایی غیر از گوشی خود یادداشت و نگهداری کنید تا در صورت بروز چنین مشکلاتی اقدام به بازیابی نمایید و مجدد به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید. جهت این کار تنها کافی است با نصب مجدد نرم افزار و ورود به آن، بر روی گزینه add کلیک کنید ، سپس از شما درخواست یک نام می شود که می توانید نام وب سایت را وارد کنید و سپس کد بکاپ خود را وارد کنید و مجددا آن را فعال نمایید.

- در این صورت پروسه بازگردانی آن پس از مراحل سخت گیرانه احراز هویت مجدد شما حداقل ۷ روز به طول می انجامد و پس از کارشناسی نسبت به غیرفعال سازی آن اقدام خواهیم کرد.

برای رفع این مشکل ساعت گوشی خود را در حالت اتوماتیک قرار دهید و یک بار وارد نرم افزار شوید و از بخش تنظیمات اقدام به بروز رسانی مجدد یا Sync نمایید مشکل بر طرف می گردد. در صورت لزوم، یک بار گوشی خود را خاموش روشن نمایید.

بله؛ الگوریتم این نرم افزار بر اساس زمان کار می کند و نیاز به اینترنت ندارد.

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح الی 5 عصر و نیز ایام تعطیل به صورت تیکت در خدمت شما کاربران گرامی هستیم.

احراز هویت

به دلیل ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در نوین تتر و ماهیت آن ها که می تواند برای جرایم زیادی مورد استفاده قرار گیرد و همچنین عدم سواستفاده کلاهبرداران اینترنتی که اقدام به دزدیدن اطلاعات کارت ها می کنند، نیاز است که هر فرد تنها با هویت و کارت بانکی خود اقدام به معامله و واریز و برداشت نمایید تا از این گونه مشکلات جلوگیری شود.

احرازهویت در نوین تتر، در صورت ورود اطلاعات پایه درست به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و در صورت بروز مشکل به کارشناس ارسال می گردد و در ساعات کاری بین ساعت 9 صبح الی 12 شب بررسی می گردد. به صورت کلی احراز هویت بیشتر از ۲۴ ساعت زمان نمی برد.

رد شدن فرم احراز هویت به 2 دلیل اتفاق خواهد افتاد : " 1.عدم تطبیق اطلاعات هویتی با ثبت احوال " " 2.عدم تطبیق عکس ارسالی با نمونه "

برای انجام احراز هویت میبایست شماره تلفن همراه به نام شخص احراز کننده باشد . در صورتی که از سیم کارت با مالکیت شخص دیگری برای احراز هویت استفاده کنید با پیغام خطا مواجه خواهید شد .

استعلام احراز هویت در نوین تتر به صورت مستقیم از سامانه ثبت احوال کشور انجام میشود و ممکن است در ساعات خاصی از روز این سامانه امکان پاسخگویی را نداشته باشد. در ص.رتی که از صحت اطلاعات وارد شده و مالکیت سیم کارت به نام خودتان اطمینان دارید پس از چند ساعت مجددا تلاش کنید.

معاملات رمز ارزی

منتظر باشید ...

کیف پول

به صورت کلی شما در نوین تتر دارای یک کیف پول دیجیتالی برای دارایی موجود هستید که به آن کیف پول می گوییم. کیف پول داخلی شما به محض تایید حسابتان برای شما فعال می شود.

وارد بخش کیف پول شوید. از قسمت واریز، اقدام به ارسال تتر به آدرس دریافت شده کنید . پس از تکمیل فرایند ارسال، لینک تراکنش خود را در کادر مربوطه وارد کنید تا پس از بررسی توسط کارشناس تایید شود .

لینک تراکنش در واقع کد پیگیری انتقال ارزهای دیجیتال در شبکه های مختلف است که پس از ارسال ارز توسط کیف پول ارسال کننده (مبدا) به کاربر نمایش داده میشود . شما میتوانید درکیف پول خود بر روی تراکنش ارسالی کلیک کرده و از قسمت مربوط به انجام تراکنش آن را کپی کنید و در کیف پول نوین تتر وارد کنید.

در صورتی که پس از ثبت لینک تراکنش با پیغام خطا مواجه شدید به این معنی است که تراکنش شما به کیف پول نوین تتر نرسیده است . در صورتی که وضعیت ارز ارسالی در کیف پول ارسال کننده در هر حالتی غیر از موفق (Success) میباشد تا زمانی که تراکنش تکمیل شود شکیبا باشید و سپس مجدد امتحان کنید.

در صورتی که این پیغام را مشاهده می کنید به این معنی است که کاربر دیگری این تراکنش را با نام خود ثبت کرده است ! در صورتی که از مالکیت این لینک و تکراری نبودن آن اطمینان دارید مراتب را به سرعت به پشتیبانی نوین تتر اطلاع دهید.

شما می‌توانید وارد بخش کیف پول شوید و از قسمت برداشت، اقدام به ارسال ارز خود به آدرس کیف پول خارجی کنید.

به جهت جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو ، نوین تتر ممکن است به دلایلی خاص ، برداشت از کیف پول شما را برای مدت 72 ساعت مسدود کند. این مورد ممکن است به دلایلی نظیر خرید بیش از سقف مجاز ، بررسی مجدد احراز هویت شما و نیز توصیه های پلیس فتا مبنی بر عدم تسویه حساب سریع با مشتریان تازه وارد صورت پذیرد .

تمامی کاربران نوین تتر که احرازهویت آنها تایید شده اند، می توانند واریز ریالی داشته باشند.

تاریخچه معاملات

از منو تاریخچه در قسمت سمت راست صفحه داشبورد ، میتوانید نسبت به تاریخچه معاملات و انتقالات خود آگاهی کسب کنید.

خرید از سایت

خرید ریالی یک پلتفرم خرید ارز با قیمت لحظه ای و به صورت آنی با وب سایت است که تمامی قیمت ها مشخص و در هر مقداری قابل انجام است.

جهت خرید از نوین تتر، حساب کاربری شما باید تایید شده باشد. سپس می توانید از طریق منو خرید و فروش ، قسمت خرید و تعیین مقادیر مورد نظر خود مراحل را به آسانی پیش بروید و با کیف پول ریالی خود مبلغ تراکنش را پرداخت کرده و تتر خود را دریافت کنید ( قبل از خرید کیف پول ریالی خود را شارژ کنید)

حداقل خرید از وب سایت با توجه به محدودیت های تراکنشی معادل 10 تتر به ریال است که در زمان خرید اگر کمتر از آن باشد به شما پیام اخطار نمایش داده می شود.

ابتدا باید از طریق درگاه کیف پول ریالی خود را شارژ کنید تا بتوانید از قسمت خرید و فروش ، اقدام به خرید با توجه به موجودی کیف پول ریالی خود کنید.

مدت زمان ارسال تتر به کیف پول شما ، به صورت آنی و پس از خرید می باشد اما به صورت کلی تمامی ارزهای دیجیتال جهت انجام پروسه تایید تراکنش در بلاک نیازمند مدت زمان خاصی می باشند که این مورد می تواند از ۱ دقیقه تا ۲ ساعت یا بیشتر بسته به نوع شبکه متفاوت باشد، به صورت کلی می توانید، مراحل ارسال و لینک تراکنش را از طریق بخش تاریخچه خرید و فاکتور خود مشاهده و پیگیری نمایید.

اگر کیف پول مربوط به ارز دیگری است اما سایت آن را ارسال کرده است دیگر امکان پیگیری میسر نیست و شما باید با شماره تراکنش خود از پشتیبانی ولت (کیف پول مقصد) پیگیری کنید در صورت که آدرس تتر مربوط به شخص دیگری را وارد کرده باشید نیز نوین تتر هیچگونه مسئولیتی در قبال این تراکنش نخواهد داشت

بنا به دستور بانک مرکزی امکان واریز وجه به صرافی های ارز دیجیتال برای هر شخص مبلغ 50 میلیون تومان در روز میباشد. به دستور پلیس فتا و سازمان مبارزه با جرایم اینترنتی و بر اساس قوانین مبارزه با پولشویی و کلاهبرداری اول واریزی از هر حساب کاربری به مدت 72 ساعت نزد نوین تتر مسدود خواهد شد و امکان برداشت وجه یا معادل ارزی مبلغ تا 72 ساعت امکان پذیر نمیباشد. سقف محدودیت فعالیت حساب کاربری در نوین تتر به صورت پلکانی در بازه های 2 روزه باعث محدود شدن امکان برداشت خواهد شد.
اولین واریز وجه به نوین تتر = محدودیت برداشت 72 ساعت
رسیدن مجموع واریزی به سقف 10 میلیون تومان = محدودیت برداشت 24 ساعت
رسیدن مجموع واریزی به سقف 50 میلیون تومان = محدودیت برداشت 24 ساعت

فروش به سایت

جهت فروش تتر در نوین تتر باید از قسمت خرید و فروش ، منوی فروش اقدام کنید؛ به این صورت که مقدار مورد نظر برای فروش را وارد می کنید و پس از تکمیل فراشند وجه حاصل از آن به کیف پول ریالی شما افزوده خواهد شد.

خیر ! عملیات فروش در نوین تتر به صورت قطعی و لحظه ای ثبت میشود و امکان لغو آن وجود ندارد.

حداقل مقدار فروش به وب سایت معادل ۱۰ تتر به ریال خواهد بود و در صورتی که مقادیر کمتر از آن وارد کنید، خطای حداقل میزان فروش را مشاهده خواهید کرد .

وجوه حاصل از فروش ارز به حساب ریالی شما واریز میشود . در صورت تمایل و یا نیاز به برداشت به بخش حساب ریالی مراجعه کنید.

کیف پول داخلی

کیف پول ارزی این امکان را به شما می دهند که بدون محدودیت زمانی و با امنیت بالا تتر های موجود خود را نگهداری کنید و بدون هزینه اضافی و با اطمینان کامل و بدون ترس از تحریم به خرید و فروش بپردازید و یا وجوه خود را برداشت کنید. توجه داشته باشید که استفاده و واریز و برداشت از این کیف پول کاملا اختیاری بوده و از امنیت بالایی برخوردار است . برداشت ها از کیف پول ارزی آنی می‌باشد. البته اگر به دلایلی مانند شلوغ بودن شبکه برداشت شما زمان بر شد، هیچ جای نگرانی نیست و در صورت عدم واریز به کیف خارجی شما، ارز مورد نظر به کیف پول ارزی شما واریز خواهد شد.

در حال حاضر این آدرس تنها برای ارز تتر با نماد اختصاری USDT قابل استفاده میباشد و واریز هرگونه ارز دیگر به این آدرس به منزله از دست رفتن ارز شما خواهد بود .

به دستور پلیس فتا در صورتی که ارزهای دیجیتال موجود در کیف پول با پرداخت ریال به وبسایت خریداری شده باشند تا مدت 72 ساعت پس از اولین واریزی برداشت از کیف پول غیر فعال خواهد شد.

امنیت همیشه در اولویت نوین تتر بوده و کیف پول مهمترین آن است . ما در نوین تتر تمامی موجودی مشتریان را در کیف پول سرد و به صورت آفلاین نگهداری می کنیم همچنین در بخش کد نویسی از جدید ترین روش ها با امنیت بالا استفاده کردیم که راه نفوذ را تا حد قابل قبولی غیرممکن کرده است . از این جهت در جهت حفظ دارایی مشتریان اطمینان کامل می دهیم که بدون هیچ نگرانی می توانند از آن استفاده نمایند.

نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول ارزی نوین تتر شامل هیچ هزینه نگهداری نمی باشد.

پردازش درخواست برداشت از کیف پول ارزی به صورت آنی انجام می شود اما رسیدن تتر به کیف پول مقصد بسته به ترافیک شبکه بین 2 دقیقه تا 1 ساعت ( بسته به شبکه انتقال ) زمان خواهد برد .

طراحی و توسعه و روال استفاده از کیف پول داخلی به همین منظور و در راستای سهولت انجام عملیات هایی مانند خرید و فروش و ترید و تبدیل انجام شده است. لذا امکان انجام تمامی فعالیت ها با ارزهای داخل کیف پول امکان پذیر است.

به جهت جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو ، نوین تتر بعد از اولین واریز و خرید برداشت از کیف پول شما را برای مدت 72 ساعت مسدود میکند. در غیر از این حالت ممکن است به دلایلی نظیر خرید بیش از سقف مجاز ، بررسی مجدد احراز هویت شما و نیز توصیه های پلیس فتا مبنی بر عدم تسویه حساب سریع با مشتریان تازه وارد محدودیت هایی شامل فعالیت های کیف پول ارزی شما شود.

از منو تاریخچه در قسمت سمت راست صفحه داشبورد ، میتوانید نسبت به تاریخچه فعالیت های کیف پول ارزی خود آگاهی کسب کنید.

امنیت و پشتیبانی

مجموعه نوین تتر با بیش از 1 سال سابقه درخشان و خدمت رسانی به چندهزار مشتری جزء برترین وب سایت ها در این حوزه به شمار می رود و با توجه به نکاتی که در ادامه ذکر می‌شود می توانید نسبت به ایمن بودن پرداخت وجه خود اطمینان حاصل کنید:
۱- استفاده از درگاه بانکی جهت پرداخت که درزمان دریافت آن، برای هر وب سایت تایید صلاحیت و احراز محل سکونت و تاییدیه بانکی برای شخص درخواست کننده نیاز است
۲-تلفن ثابت محل کار در وب سایت ثبت شده است
۳- تلفن همراه ثبت شده در وب سایت
۴-نمایش تبلیغات در برترین وب سایت خبری ارزهای دیجیتال و...
۵-بیش از 1 سال حضور در این حوزه

اطلاعات شما در نوین تتر با بروز ترین روش های کد نویسی به صورت هش ذخیره شده و از امنیت بالایی برخوردار است همچنین عکس های ارسالی شما جهت امنیت بیشتر به صورت آفلاین نگهداری می گردد.

پشتیبانی همیشه از الویت های کاری ما بوده است. از این رو سیستم هوشمند پاسخگویی چت آنلاین را برای رفع نیاز ها و سالات اولیه شما کاربران گرامی ایجاد کرده ایم. در صورتی که قادر به یافت پاسخ مشکلات خود در ربات پاسگو نشدید میتوانید از گزینه های ارتباط مستقیم با پشتیبان و یا تماس با تلفن پشتیبانی در ساعات کاری اقدام کنید.

امکان خرید و فروش ، ثبت درخواست واریز و برداشت در تمامی ساعات شبانه روز میسر می باشد.

حساب ریالی

تسویه وجوه ریالی برداشت شده از حساب ریالی در همان لحظه از سمت نوین تتر به بانک ارسال میشود پردازش حواله های بانکی در روزهای کاری (بسته به زمان ثبت درخواست) در اولین سیکل پایا پس از درخواست برداشت شما پردازش و برای شما واریز خواهد شد.

امکان ارسال حواله به همه بانک های کشور و حساب های شخص تایید شده در سایت امکان پذیر می باشد ، جهت تسویه ریالی از قسمت حساب ریالی با انتخاب یکی از حساب های تایید شده خود اقدام کنید.

شماره شبا کدی ۲۴ رقمی از اعداد است که تمامی حساب های بانکی کشور دارای آن می باشند و جهت تراکنش های بین بانکی استقاده می گردد. در زمان ثبت شماره کارت در بخش کارت های بانکی با کلیک بر روی "دریافت شماره شبا" فیلد مربوطه به صورت خودکار شماره شبا مربوط به شماره کارت وارد شده را به شما نمایش میدهد. در صورتی که استعلام با خطا مواجه شد شما میتواند با یک سرچ ساده در گوگل آن را پیدا کنید، برای مثال در صورتی که حساب شما بانک ملت است "تولید شبای بانک ملت" را جست و جو و پس از واردشدن به سایت بانک ملت با واردکردن شماره حساب خود آن را دریافت کنید . همچنین می توانید با مراجعه به شعب بانک خود، آن را دریافت کنید.

حواله پایا یک نوع از حواله بانکی است که برای تراکنش های بین بانکی صورت می پذیرد و امکان ارسال پول از یک بانک به بانک دیگر را فراهم می کند. امکان ارسال این حواله تنها درطول ساعات کاری بانک ها میسر می باشد.